Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szybki Kontakt

Informacje o firmie ELHUS

Sukces przedsiębiorstwa składa się z wielu pojedynczych sukcesów. Tylko w wyniku zachowania należytej staranności, kompetencji i znajomości rzeczy, przy realizowaniu poszczególnych wymagań Klienta, z dołożeniem wszelkich starań i z wytrwałością można osiągnąć całkowity sukces. Dlatego też w naszej pracy obowiązuje zasada:

Sukces poprzez sukcesy

To jest nasze motto. W centrum uwagi naszych zainteresowań, przy czyszczeniu powierzchni metalowych, znajdują się zawsze indywidualne wymagania naszych Klientów. Przy każdym konkretnym zadaniu szukamy sukcesu jako wkładu do naszego całkowitego wyniku.

Sukces procesu mycia uzasadniany jest nie tylko w jakości produktu obróbki wstępnej, ale również w rozległym ujęciu całości rzeczy. Fundament stanowi dobra i pełna zaufania współpraca wszystkich uczestników procesu: jesteście nimi Wy jako nasz Klient, następnie producent myjni oraz my, jako dostawca środków czyszczących.

Wybór i rozwój odpowiedniego produktu obróbki wstępnej nie może ograniczać się tylko do podstawowego zadania jakim jest „Czysta powierzchnia”, tylko musi uwzględniać wszelkie techniczne aspekty procesu mycia: Do tego należą również działania zintegrowane z przedłużeniem okresu eksploatacji myjni.

Zróżnicowane gałęzie przemysłu przeróbki metali stawiają różne wymagania producentom produktów obróbki wstępnej. Z naszą szeroką wyspecjalizowaną paletą produktów z serii DS jesteśmy w stanie indywidualnie podejść do każdego przedstawionego problemu.

Minimalizacja potencjału zagrożenia dla człowieka i środowiska naturalnego przy obchodzeniu się z produktami chemicznymi jest dla nas ważną sprawą. Ustawowe postanowienia oczywiście są odpowiednio dotrzymywanie do aktualnego stanu techniki.

Poprzez naszą stronę chcielibyśmy przedstawić Państwu w przejrzystej formie zastosowanie produktów DS – ich właściwości i obszary zastosowań, tak ażeby mogli Państwo łatwo znaleźć właściwy produkt dla Państwa zastosowania.

My tworzymy przyszłość

Powrót